preloder

Koordynatorzy Kursów

Język Angielski


Mateusz

Koordynator języka angielskiego dla firm, koordynator całej placówki, metodyk, właściciel.
Zobacz więcej
Jestem lektorem języka angielskiego z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, nauczycielem, absolwentem filologii angielskiej oraz amerykanistyki i mass mediów na Uniwersytecie Łódzkim. Zajmuję się badaniami nad wykorzystaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu języka obcego. Jestem egzaminatorem OKE, aktywnym członkiem stowarzyszenia nauczycieli języka angielskiego w Polsce (IATEFL Poland) oraz nauczycieli języka angielskiego w Wielkiej Brytanii (IATEFL UK). Jestem organizatorem ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego MEKJA oraz MEKJA JUNIOR oraz pomysłodawcą platformy Business Partner (www.students-room.pl). Posiadam doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów: KET, PET, FCE, CAE oraz CPE. Specjalizuję się w nauczaniu młodzieży szkolnej i dorosłych. Jestem pomysłodawcą aplikacji "Easy English." Od 2014 roku nagrodzony za osiągnięcia w edukacji. Jestem pasjonatem e-learningu i wykorzystania najnowszych technologii w nauczaniu języka obcego.

Emily

Koordynator Native Speakerów.
Zobacz więcej
Jest Native Speaker z USA. Ma wykształcenie kierunkowe z marketingu i nauczania języka angielskiego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego w firmach. Jest optymistyczną, pozytywną i bardzo energiczną osobą. W Polsce mieszka od 3 lat. W wolnym czasie gotuje, podróżuje, podziwia naturę i maluje.

Katarzyna

Koordynator nauczycieli języka angielskiego w Poznaniu.
Zobacz więcej
Uzyskałam tytuł naukowy doktora na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem wykładowcą oraz nauczycielem języka angielskiego. Lubię kiedy mogę kontekstualizować język moim uczniom. Cieszę się gdy mogę ucząc języka angielskiego otworzyć uczniom okno na świat zawodowy oraz poszerzać ich zainteresowania językowe. Interesuję się literaturą, muzyką, podróżowaniem oraz językami.

Iza

Koordynator nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego języka angielskiego.
Zobacz więcej
Związana z Lingwistyką Stosowaną na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych interesowałam się już od najmłodszych lat, dlatego ogromną radość sprawia mi nauczanie tego języka. Cieszą mnie każde postępy moich uczniów. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci. Jestem radosną, pełną optymizmu osobą i zarażam tym optymizmem moich uczniów. Do nauczania języka angielskiego wykorzystuję tradycyjnych i innowacyjnych metod.

Język Niemiecki


Johannes

Koordynator języka niemieckiego dla dorosłych.
Zobacz więcej
Język niemiecki jest niczym klucz, który otwiera drzwi na świat. Urodziłem i wychowałem się w Berlinie, w Polsce mieszkam od ponad roku, a także studiuję germanistykę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Język niemiecki jest moją pasją, dlatego moim głównym zadaniem jest pomóc osobom, które chcą nauczyć się tego języka. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż spoglądanie na postęp moich uczniów zaczynających naukę mojego ojczystego języka.

Kamila

Koordynator języka niemieckiego dla dzieci.
Zobacz więcej
Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicz i lektorem języka niemieckiego z kilkuletnim doświadczeniem. Uczyłam języka w grupach, a także osoby indywidualne. Język niemiecki był mi bliski od zawsze, dlatego pomoc w przyswajaniu go innym osobom to dla mnie sama przyjemność. Oprócz języka pasjonują mnie produkty hand-made - zwłaszcza te tworzone dla dzieci. Stawiam na kreatywność. Chętnie korzystam z nowoczesnych technologii.

Język Polski


Grzegorz

Koordynator języka polskiego, metodyk.
Zobacz więcej
Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą wszystkich typów szkół oraz z dorosłymi. Jako doradca metodyczny związany z poznańskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli współpracuję z nauczycielami języka polskiego, m.in. w zakresie wykorzystywania strategii aktywizujących uczniów oraz technik informacyjnych i komunikacyjnych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Rozumiem
The Teacher Centrum Językowe Mateusz Kosierb